Kursy Szkolenia Warsztaty

Infolinia 601 71 82 49 (czynna od poniedziałku do piątku 9:00 - 16:00)

Z uwagi na dużą aktywność nie zawsze możemy aktualnie prowadzić rozmowę.
Jeżeli nie możesz się dodzwonić wypełnij proszę formularz kliknij tutaj. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak tylko to będzie możliwe.

Celem naszego serwisu jest popularyzacja bezpłatnych narzędzi do projektowania i fotorealistycznej wizualizacji 3D. Pragniemy aby grono użytkowników takich programów jak Google SketchUp 8 czy Kerkythea, które są wykorzystywane na całym świecie, wzrastało również w Polsce.
Organizujemy szkolenia i warsztaty dla wszystkich tych, którzy samodzielnie mają trudności z rozpoczęciem pracy w w/w programach lub chcą uzupełnić swoją wiedzę.

Kursy stacjonarne

Kursy stacjonarne dla firm lub grup zorganizowanych

W chwili obecnej istnieje możliwość organizacji szkolenia zamkniętego realizowanego w siedzibie twojej firmy, instytucji, grupy zorganizowanej w dowolnej miejscowości i czasie. Program szkolenia zostanie dopasowany ściśle do profilu twojej działalności np. projektowanie ogrodów i architektury krajobrazu, projektowanie architektoniczne, projektowanie architektury wnętrz, planowanie przestrzenne i urbanistyka, wzornictwo przemysłowe, reklama, projektowanie aranżacji imprez i event'ów etc.

Szkolenia dla firm prowadzimy od 2008 r. Zalety bezpłatnych aplikacji Google SketchUP 8 i Kerkythea doceniły i wzięły udział w naszych szkoleniach m.in. takie firmy jak ECHO Investment S.A.Agencja event'owa Perfectto z Warszawy, Agencja event'owa Feeria z Warszawy, Agencja event'owa Whitesand z Warszawy, Agencja Reklamowa G&G Studio z Warszawy,  dział projektowania i aranżacji wnętrz IKEA w Warszawie, Krakowie, Katowicach, dział projektowania produktu i aranżacji ekspozycji Bydgoskich Fabryk Mebli S.A. w Bydgoszczy, dział projektowy Keen Property Partners Sp. z o.o. w Warszawie, Agencja reklamowa Padjas Media z Krakowa, producent mebli dla dzieci Meblik, dział projektowy Polbruk S.A., Wist Sp. z o.o. z Wrocławia wyposażenie magazynów  i wiele innych.
Jeżeli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami kliknij tutaj